O klinice

WIZYTA U DENTYSTY MOŻE BYĆ PRZYJEMNA!

Klinika Stankowcy-Białach to przede wszystkim profesjonaliści

Dla nas doświadczenie i profesjonalizm w medycynie to rzecz kluczowa dlatego nie spoczywamy na laurach. Od kilkunastu lat systematycznie pogłębiamy swoją wiedzę, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności, podążamy za nowościami, po to aby z pasją wykonywać swój zawód.

Klinika Stankowscy-Białach to miła atmosfera

Dokonaliśmy wszelkich starań, abyś czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Przyjazne i funkcjonalne wnętrza , naturalne światło i relaksacyjna muzyka tworzą atmosferę relaksu i wyciszenia. W trosce o Państwa wygodę zapewniamy wielostanowiskowy parking.

Klinika Stankowscy-Białach to sprzęt i technologie z najwyższej półki

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, stosujemy najnowsze technologie. Korzystamy z produktów renomowanych firm. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. Dzięki temu zapewniamy Ci kompleksową opiekę stomatologiczną.

Serdecznie zapraszamy!

Każdy dorosły człowiek sam odpowiada za stan swojego zdrowia. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wszelkie zaniedbania niosą za dobą negatywne konsekwencje. Ponad połowa dorosłych ludzi zmaga się z brakami w uzębieniu, lecz nie uważają tego za problem. Wszelkie ubytki należy uzupełniać! Polecam skorzystania z usług Implanty Poznań, aby nie dopuścić do zaników tkanki kostnej w jamie ustnej. W przeciwnym razie konieczna może okazać się odbudowa kości szczęki.