Stomatologia estetyczna

Estetyczna stomatologia zachowawcza

Pod tym określeniem kryją się nie tylko zabiegi mające na celu leczenie próchnicy zębów. Współczesna stomatologia estetyczna to prawdziwe wyzwanie dla stomatologa, którego oko i ręka artysty potrafi poprawić niedoskonałość natury i uzyskać harmonię w Twoim uśmiechu.

W klinice Stankowscy-Białach każde wypełnienie wykonywane jest w powiększeniu lup zabiegowych by zachować naturalny estetyczny kształt, kolor i funkcję zęba. Każde wypełnienie jest indywidualizowane również pod względem faktury bruzd, ewentualnych przebarwień. W przypadku zębów znacznie zniszczonych lub zębów po leczeniu kanałowym pacjentom, którzy cenią estetykę oraz trwałość proponujemy pełnoceramiczne wypełnienia inlay lub onlay.

Bo piękne jest modne!

Każdy dorosły człowiek sam odpowiada za stan swojego zdrowia. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wszelkie zaniedbania niosą za dobą negatywne konsekwencje. Ponad połowa dorosłych ludzi zmaga się z brakami w uzębieniu, lecz nie uważają tego za problem. Wszelkie ubytki należy uzupełniać! Polecam skorzystania z usług Implanty Poznań, aby nie dopuścić do zaników tkanki kostnej w jamie ustnej. W przeciwnym razie konieczna może okazać się odbudowa kości szczęki